fbpx
Strona głównaGamingGryDestiny 2 otrzymuje aktualizację 1.1.4 z szeregiem zmian

Destiny 2 otrzymuje aktualizację 1.1.4 z szeregiem zmian

Studio Bungie udostępniło aktualizację 1.1.4 dla gry Destiny 2. Wprowadza ona szereg kluczowych zmian w sposobie funkcjonowania tytułu. Usprawniono rozgrywkę PvP oraz dodano unikatowe nagrody za uczestnictwo w Nocnych Szturmach. Na graczy czeka odświeżona, zmieniająca się co tydzień lista gier Tygla, która składa się z trybów Żelazna Chorągiew (6 na 6), Jatki i Jazgotu.

Oprócz tego twórcy podkręcili tempo gry poprzez skrócenie czasu ładowania się Superzdolności, zwiększenie mocy poszczególnych broni, przyspieszenie prędkości poruszania się postaci czy częściej wypadające łupy… I wiele więcej!

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać