Polski deweloper Jujubee S.A. ujawnił datę premiery gry Deep Diving Simulator. Tytuł ukaże się już w kwietniu 2019 roku na platformę PC. Twórcy chcą pokazać piękny i tajemniczy podwodny świat, który do dziś pozostaje w większości nieodkryty. Deweloperzy postawili na realizm oraz ukazanie ekstremalnych sytuacji, z którymi musi się zmierzyć profesjonalny nurek.

Od początku produkcji, nawiązano ścisłą współpracę z profesjonalnym ekspertem od nurkowania. Podobnie było przy tworzeniu gry KURSK, opowiadającej o okręcie podwodnym. Widać studio polubiło morskie klimaty J

W grze Deep Diving Simulator będziemy mieli za zadanie znalezienie i zebranie różnych obiektów z głębin każdej lokacji. Poszczególne misje będzie nam zlecał profesor, który posiada lekkiego bzika na punkcie dna morskiego.

Oczywiście gra będzie posiadała otwarty świat, co ma zachęcać do swobodnego odkrywania głębin. Każdy poziom zawiera bowiem ukryte przedmioty i sekrety. W miarę rozwoju gry, będziemy otrzymywali dostęp do lepszego wyposażenia.


Poprzedni artykułCORSAIR Dominator Platinum RGB – nowe pamięci z LEDami
Następny artykułZwycięska historia drużyny Astralis
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Deep Diving Simulator pojawi się już w kwietniu 2019 roku pochodzi z serwisu […]