Deep Diving Simulator pojawi się już w kwietniu 2019 roku

1

Polski deweloper Jujubee S.A. ujawnił datę premiery gry Deep Diving Simulator. Tytuł ukaże się już w kwietniu 2019 roku na platformę PC. Twórcy chcą pokazać piękny i tajemniczy podwodny świat, który do dziś pozostaje w większości nieodkryty. Deweloperzy postawili na realizm oraz ukazanie ekstremalnych sytuacji, z którymi musi się zmierzyć profesjonalny nurek.

Od początku produkcji, nawiązano ścisłą współpracę z profesjonalnym ekspertem od nurkowania. Podobnie było przy tworzeniu gry KURSK, opowiadającej o okręcie podwodnym. Widać studio polubiło morskie klimaty J

W grze Deep Diving Simulator będziemy mieli za zadanie znalezienie i zebranie różnych obiektów z głębin każdej lokacji. Poszczególne misje będzie nam zlecał profesor, który posiada lekkiego bzika na punkcie dna morskiego.

Oczywiście gra będzie posiadała otwarty świat, co ma zachęcać do swobodnego odkrywania głębin. Każdy poziom zawiera bowiem ukryte przedmioty i sekrety. W miarę rozwoju gry, będziemy otrzymywali dostęp do lepszego wyposażenia.


Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Deep Diving Simulator pojawi się już w kwietniu 2019 roku – wbnews Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] Deep Diving Simulator pojawi się już w kwietniu 2019 roku pochodzi z serwisu […]