Czasopismo Bajtek pojawi się na Pixel Heaven 2016

0

Podczas konferencji Pixel Heaven 2016, która odbędzie się 3-5 czerwca w Warszawie, pojawi się specjalny numer czasopisma Bajtek, kultowego tytułu od którego rozpoczęła się polska kultura medialna gier komputerowych. To już czwarta edycja tej wyjątkowej imprezy, która będzie największą w historii. Chodzi tu zarówno samą przestrzeń – czyli postindustrialne hale Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52 w Warszawie, jak również zróżnicowanie i rozległość programu.

Pixel Heaven 2016

Na miejscu będzie można spotkać wielu wyjątkowych gości specjalnych, m.in. Peter Molyneux, bracia Oliver, Jon Hare czy Ben Daglish. W przebogatej strefie retro, prócz komputerów odwiedzający będą mogli pograć na flipperach i automatach arcade. Prócz tego będzie można zwiedzić strefę komiksową, strefę VR oraz zobaczyć masę innych atrakcji przygotowanych przez wystawców i partnerów imprezy.

Pixel Heaven 2016

W trakcie Pixel Heaven odbędzie się też największy w Polsce konkurs dla niezależnych twórców gier PIXEL.AWARDS 2016. Na głodnych i spragnionych czekać będzie oferta foodtrucków. W sobotni wieczór przyjdzie pora na afterparty – tym razem zaprosimy na 80’s Synth Festival – czyli koncerty muzyki elektronicznej w klimacie lat osiemdziesiątych.

Wisienką na torcie będzie specjalny numer magazynu Bajtek, który zabiorą do domu goście Pixel Heaven, będzie więc – jak widać – wyjątkową wisienką na gigantycznym, pysznym retro-indie.torcie.