fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyCyfrowanie mapowanie twarzy na żywo z Intel Inside

Cyfrowanie mapowanie twarzy na żywo z Intel Inside

Firmy Intel, Studio WOW oraz Nobumichi Assai stworzyli niesamowitą technologię do mapowania twarzy w czasie rzeczywistym. Przy pomocy kilku technologii, artysta kreuje na twarzy modelki żywy, dynamiczny obraz, tworząc niezwykłą projekcję gry światła oraz barw. Za przetwarzanie danych odpowiada procesor Intel Core i7, który następnie przesyłane je z komputera artysty do projektora, a ten następnie wyświetla je w czasie rzeczywistym na twarzy modelki. Proces mapowania 3D na twarzy można obejrzeć tu.

Projekt studia Wow „Facial Projection Mapping” jest częścią kampanii Intela „Experience Amazing”, której celem jest zwrócenie uwagi na wykorzystanie przełomowych technologii do dostarczania użytkownikom niesamowitych wrażeń oraz podkreślenie znaczenia Intela w tym, czego ludzie doświadczają na co dzień.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać