Crucial wprowadził do sprzedaży dyski Crucial BX300. Są to nowe nośniki półprzewodnikowe, które bazują na 32-warstwowych pamięciach 3D NAND MLC. Na pokładzie znajduje się kontroler Silicon Motion SM2258, wspierany przez bufor pamięci SLC. Dostępne mają być trzy warianty pojemnościowe: 120 GB, 240 GB i 480 GB.

Odczyt sekwencyjny dla każdego z nośników ma wynosić 555 MB/s, natomiast zapis – 510 MB/s. Crucial daje na swoje nowe dyski 3 lata gwarancji. Obecnie czekamy na pojawienie się ich w polskich sklepach.


Poprzedni artykułCooler Master MasterSet MS120 – nowy zestaw dla graczy
Następny artykułStarcraft: Remastered – recenzja odświeżonego klasyka RTSów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ollbi
Ollbi
3 lat temu

Faktycznie. Poprawiliśmy już. Dziękujemy za zgłoszenie 🙂