Counter-Strike Nexon: Zombies z aktualizacją Studio Mode

0

W grze Counter-Strike Nexon: Zombies pojawiła się aktualizacja Studio Mode, dostępna za darmo na komputery osobiste. Dodaje ona do dynamicznej rozgrywki aspekt kreatywny związany z tworzeniem map. Gracze mogą stać się teraz projektantami poziomów i od razu dzielić się swoimi pracami ze znajomymi aby przekonać się, kto jest lepszy: ludzie czy zombie?

Counter-Strike Nexon: Zombies Studio Mode dodaje niezliczone możliwości tworzenia swoich własnych poziomów. Używając Build Scanner License Item, Build Minigun License Item oraz Build Licence 2 Types, który łączy w sobie Scanner i Minigun, gracze mogą współpracować, budować bądź kopiować elementy map do swoich własnych poziomów oraz modyfikować dostępne 6 map najeżonych pułapkami, przeszkodami, kryjówkami, przeciwnikami oraz przyjaznymi postaciami niezależnymi bądź też wykazać się kreatywnością w konstruowaniu swojego własnego nieba bądź piekła dla zombie.

Counter-Strike Nexon: Zombies to modyfikacja do popularnej strzelanki Counter-Strike, oferujący rozgrywki PvP oraz PvE. Posiada ona wszystko to, co podstawowa wersja gry oraz nowe tryby rozgrywki, mapy, bronie oraz hordy zombie. Tytuł oferuje klasyczne modele rozgrywki, takie jak rozbrajanie bomby czy ratowanie zakładników oraz te stworzone specjalnie z myślą o zombie jak tryb przetrwania zatytułowany Zombie Shelter, oparty o konstruowanie bazy, walki na arenie z falami nieumarłych oraz ogromnymi bossami. Tryb Zombie Escape w którym najważniejszy jest sprawna ucieczka przed hordą potworów, eskortowanie pojazdu w stylu Splash Damage, misje fabularne z kooperacyjnym scenariuszem oraz wiele innych. CSNZ jest dostępny w Azji od 2013 roku, a w Europie od 7 października 2014. Ta darmowa strzelanka została zaprojektowana specjalnie na rynki europejskie w ścisłej współpracy Valve ze studiem NEXON.