Cougar Revenger – mysz dla wymagających graczy

0

Firma Cougar wprowadziła do sprzedaży nową myszkę komputerową o nazwie Revenger. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o profesjonalnych graczach. Mysz została wyposażona w sensor optyczny PMW 3360, który rozpoznaje do 12 000 punktów na cal (DPI) z szybkością 250 cali na sekundę (IPS). Częstotliwość działania sensora optycznego wynosi 1000 MHz, a czas reakcji 1 ms.

Cougar Revenger wykorzystuje do pracy mechaniczne przełączniki Omron, które zostały zoptymalizowane z myślą o najkrótszym możliwym czasie reakcji. Prócz tego gracze znajdą siedem programowalnych przycisków i 512 kB wbudowanej pamięci do przechowywania zapisanych profili.

Powierzchnia myszki została wykonana ze specjalnego plastiku, który ma gwarantować pewny chwyt oraz miły dotyk. Z obu boków urządzenia znajduje się antypoślizgowa guma. Z tyłu myszki znajdują się diody LED, które pozwalają wybrać kolor podświetlenia logo oraz okolic przycisków. Do zarządzania oświetleniem służy oprogramowanie COUGAR UIX System.

Myszka z komputerem łączy się za pomocą kabla zakończonego wtyczką USB. Niedługo powinna być dostępna w Polsce. Będzie ją można wypróbować i zobaczyć na Poznań Game Arena 2016.