Firmy CORSAIR i ASUS ogłosiły rozszerzenie współpracy w kwestii oprogramowania i sprzętu. Od dziś, korzystając z oprogramowania CORSAIR iCUE i najnowszej wersji programu ASUS Aura Sync, użytkownicy mogą w pełni sterować podświetleniem RGB płyt głównych tajwańskiego producenta. Co ciekawe, dodano również opcję synchronizacji produktów ASUS ze wszystkimi urządzeniami CORSAIR kompatybilnymi z iCUE.

CORSAIR iCUE - ASUS Aura Sync

Od teraz wybrane płyty ASUS mogą korzystać z tych samych profilów podświetlenia, co pamięci DRAM, wentylatory, układy chłodzenia cieczą, myszki czy klawiatury od Korsarzy.

CORSAIR iCUE - ASUS Aura Sync

Oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia sterowanie podświetleniem RGB całego systemu. Do dyspozycji oddano możliwość tworzenia złożonych efektów świetlnych. Można tutaj zsynchronizować je na wszystkich częściach komputerowych i urządzeniach peryferyjnych kalifornijskiego producenta.

Oprócz sterowania podświetleniem RGB oprogramowanie zapewnia wiele innych funkcji. Mowa tutaj o monitorowaniu temperatury, szybkości wentylatorów i napięcia. Można utworzyć krzywe pracy wentylatorów i korygować ich szybkość pracy na podstawie temperatury systemu. Oprogramowanie iCUE rozszerza też możliwości urządzeń peryferyjnych CORSAIR dzięki funkcjom tworzenia niestandardowych makr i mapowania przycisków, dostosowania czułości myszy, precyzyjnego dopasowania ustawień dźwięku i nie tylko.

CORSAIR iCUE otrzymuje sterowanie podświetleniem RGB płyt ASUSa 1

Oto lista kompatybilnych płyt głównych mini-ITX:


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments