Corsair zaprezentował sporo akcesoriów, oprogramowania i urządzeń podczas targów COMPUTEX 2018. Oficjalnie pokazano nowy program do zarządzania wszystkimi produktami o nazwie iCUE. Jest to połączenie dotychczasowego oprogramowania w jednym. Można za jego pomocą: sterować dynamicznym oświetleniem RGB, zarządzać chłodzeniem systemu, monitorować i dostrajać pozostałe polecenia.

Prócz tego użytkownicy mogą tworzyć zaawansowane makra i przypisywać zadania klawiszom w klawiaturach oraz myszkach.

Kalifornijska firma zapowiedziała wprowadzenie nowych pamięci RAM DDR4 – VENEGANCE RGB PRO. Zostały one wzbogacone o gniazdo DIMM wyposażone w wielostrefowe podświetlenie RGB. Iluminację można synchronizować z całym sprzętem kompatybilnym z oprogramowaniem CORSAIR iCUE. Ponadto istnieje możliwość zmiany kolejności świecenia się modułów. VENEGANCE RGB PRO działa z programami Gigabyte RGB Fusion i MSI Mystic Light.

Moduły są kompatybilne ze standardem XMP 2.0 oraz występując w wersjach o szybkości nawet do 4600 MHz. Wysokie taktowanie zapewniają aluminiowy radiator oraz specjalna konstrukcja płytki drukowanej.

Oprogramowanie CORSAIR iCUE działające z wieloma istniejącymi już produktami firmy CORSAIR jest dostępne do pobrania na stronie www.CORSAIR.com/icue. Pamięć DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO pojawi się w oficjalnym sklepie producenta pod koniec czerwca br. Obecnie nie wiadomo, kiedy i w jakiej cenie VENGEANCE RGB PRO pojawi się na polskim rynku. Pamięci CORSAIR VENGEANCE RGB PRO posiadają ograniczoną gwarancją wieczystą.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments