CORSAIR i nowości zaprezentowane na COMPUTEX 2018

0

Corsair zaprezentował sporo akcesoriów, oprogramowania i urządzeń podczas targów COMPUTEX 2018. Oficjalnie pokazano nowy program do zarządzania wszystkimi produktami o nazwie iCUE. Jest to połączenie dotychczasowego oprogramowania w jednym. Można za jego pomocą: sterować dynamicznym oświetleniem RGB, zarządzać chłodzeniem systemu, monitorować i dostrajać pozostałe polecenia.

Prócz tego użytkownicy mogą tworzyć zaawansowane makra i przypisywać zadania klawiszom w klawiaturach oraz myszkach.

Kalifornijska firma zapowiedziała wprowadzenie nowych pamięci RAM DDR4 – VENEGANCE RGB PRO. Zostały one wzbogacone o gniazdo DIMM wyposażone w wielostrefowe podświetlenie RGB. Iluminację można synchronizować z całym sprzętem kompatybilnym z oprogramowaniem CORSAIR iCUE. Ponadto istnieje możliwość zmiany kolejności świecenia się modułów. VENEGANCE RGB PRO działa z programami Gigabyte RGB Fusion i MSI Mystic Light.

Moduły są kompatybilne ze standardem XMP 2.0 oraz występując w wersjach o szybkości nawet do 4600 MHz. Wysokie taktowanie zapewniają aluminiowy radiator oraz specjalna konstrukcja płytki drukowanej.

Oprogramowanie CORSAIR iCUE działające z wieloma istniejącymi już produktami firmy CORSAIR jest dostępne do pobrania na stronie www.CORSAIR.com/icue. Pamięć DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO pojawi się w oficjalnym sklepie producenta pod koniec czerwca br. Obecnie nie wiadomo, kiedy i w jakiej cenie VENGEANCE RGB PRO pojawi się na polskim rynku. Pamięci CORSAIR VENGEANCE RGB PRO posiadają ograniczoną gwarancją wieczystą.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o