Firma Cooler Master wprowadziła do sprzedaży słuchawki MasterPulse Pro. Wprowadzono opcję przełączania się pomiędzy czterema trybami: dla muzyki, filmów, gier i z możliwością wyłączenia tych trybów. Dzięki pilotowi umieszczonemu na przewodzie zmienić można także ustawienia mikrofonu, głośność czy podświetlenie. Konstrukcja bazuje na lekkiej aluminiowej ramie i elastycznym pałąku.

Dodano również opcję ustawienia poduszek nausznych w pięciu różnych pozycjach tak, by dostosować ich położenie do każdego rozmiaru głowy. Czułość mikrofonu wynosi -34+/-3dB.

Urządzenie wykorzystuje technologię Bass FX. W zależności od tego, do czego mają służyć słuchawki, użytkownik może wybrać między odpowiednim trybem natężenia basów. Przełączenie się między nimi wymaga jedynie założenia lub zdjęcia magnetycznych nakładek na nauszniki.

Słuchawki pozwalają na słuchanie dźwięku w systemie Virtual 7.1. O odpowiednią jakość mają zadbać także przetworniki 44 mm, możliwość dokonywania zmian w ustawieniach, a także wewnętrzna karta dźwiękowa. Ta ostatnia pozwala na wyłączenie dźwięku 7.1 przy pomocy wymienionego już pilota.

W MasterPulse Pro znalazła się ta funkcja podświetlenia RGB. To zresztą nie jedyny element, mający uatrakcyjnić wizualnie produkt Cooler Mastera: wspomniane już nakładki można wydrukować z własnym wzorem przy pomocy drukarki 3D.

Słuchawki MasterPulse Pro kosztują około 490 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments