Cooler Master wprowadza MasterMouse Pro L: mysz dla zawodowca

0

Cooler Master postanowił wprowadzić do sprzedaży mysz MasterMouse Pro L. Jej cechą szczególną jest to, że sprawdzi się zarówno w rękach gracza z długim stażem, jak i tego, który dopiero zaczyna odkrywać świat gier wideo i nie ma pojęcia. Udało się to zrealizować poprzez dodanie do swojego produktu dwóch paneli górnych o różnej długości, a także dwóch magnetycznych paneli bocznych o odmiennej fakturze.

Takie rozwiązanie czyni z MasterMouse modyfikowalną myszkę, umożliwiającą graczowi wybranie chwytu, który będzie najbardziej mu odpowiadać. Dodatkowo istnieje możliwość wydrukowania paneli z własnym wzorem, korzystając z drukarki 3D.

Mysz wyposażono w procesor 32-bitowy ARM z pamięcią 512KB. Umożliwia to zapisanie do pięciu profili i odpalanie ich niezależnie od tego, pod jaki komputer będzie podpięta MasterMouse. Wśród zmian, jakich użytkownik może dokonać, znajduje się m.in. określenie czułości sensora czy trybów podświetlenia. Obsługę myszki ułatwia także niedawno wydane przez Cooler Mastera, darmowe oprogramowanie CM Portal.

MasterMouse Pro L posiada również podświetlenie RGB, o palecie barw wynoszącej 16,7 milionów kolorów. Do tego dochodzi osiem programowalnych klawiszy, z możliwością rozszerzenia ich do maksymalnie 14. Poziom DPI wynosi od 400 do 12000.

Mysz MasterMouse Pro L będzie kosztować około 230 zł.