Podczas targów Poznań Game Arena 2016 firma Cooler Master szykuje mnóstwo atrakcji dla zwiedzających. Stoisko będzie współdzielone ze sklepem ProLine, a obie firmy wystawiać się będą w hali 8a, stoisko nr 9. Cooler Master od dawna stara się wspierać artystów, którzy za pole działania wybrali PC-ty i wszystko, co z nimi związane. Na stoisku będą wspierani przede wszystkim polscy twórcy.

Poznań Game Arena 2016, Cooler Master, Spice Gear

Deweloper zajmujący się wirtualną rzeczywistością – Paweł Homenko na oczach zebranych stworzy grę 3D. Na fanów robotów czekać będzie z kolei drużyna Spice Gear, która na miejsce stawi się wraz ze swoim robotem.

Poznań Game Arena 2016, Cooler Master, Aleks SN

Miłośnicy moddingu kojarzą markę Cooler Master nie tylko z modularnych produktów, ale także konkursu Case Mod World Series. Środowisko modderskie będzie reprezentować Alex „Gaijin” Snopek – artysta weźmie się za tworzenie moda na bazie obudowy MasterCase 5 Pro oraz komponentów firmy Cooler Master oraz MSI.

Poznań Game Arena 2016, Cooler Master, Malik

Targi Poznań Game Arena 2016 to doskonała okazja do zrobienia mnóstwa fantastycznych zdjęć. Stąd obecność na targach Łukasza Płonki aka Malik, fotografa specjalizującego się w uwiecznianiu podzespołów komputerowych. Po tym, jak Malik dokładnie obfotografuje PGA, później obrobi zdjęcia na specjalnie przygotowanej przez Cooler Master maszynie, prezentując zebranym widzom tajniki swojej pracy.

Poznań Game Arena 2016, Cooler Master, Le Funky

Nie tylko artyści z Polski zagoszczą na stoisku CM i ProLine. Specjalnym gościem zza granicy będzie Le Funky, portugalski grafik i ilustrator, a także dobry współpracownik Cooler Master. Ostatnimi czasy zwykł malować na każdym dostarczonym przez producenta sprzęcie.