Cooler Master wprowadził do sprzedaży odświeżone wersje zasilaczy MasterWatt. Chodzi mianowicie o modele MasterWatt 450, MasterWatt 550, MasterWatt 650 i MasterWatt 750. Każdy z nich otrzymał cichy wentylator Silencio, który jest odporny na zbieranie kurzu (IP6X). Dużą zaletą wiatraka jest trwałe łożysko LDB oraz specjalny kształt łopatek. To właśnie dzięki połączeniu tych elementów wentylator załącza się po osiągnięciu przez zasilacz ok. 15% mocy znamionowej.

W nowych modelach powiększono obudowę, w której mieszczą się podzespoły. Udało się się dzięki temu wydłużyć kable o 14%. Zastosowano również przewody PCI, zwiększające efektywność w przepływie mocy do pozostałych komponentów komputera.

Każdy z odświeżonych modeli otrzymał certyfikat 80 PLUS Bronze. Za wysoką jakość odpowiadać ma m.in. podwójny przetwornik napięcia DC-DC, mający zapewnić stabilne +12V mocy wyjściowej. Zasilacze spełniają wszelkie kryteria bezpieczeństwa, posiadając przy tym liczne zabezpieczenia. Gdyby jednak urządzenie odmówiło współpracy, producent daje na swoje produkty 5-letnią gwarancję.

Zasilacze Cooler Master są dostępne w cenach od ok. 196 do 354 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments