Cooler Master dodał do swojej oferty słuchawki dokanałowe MasterPulse In-Ear. Jest to produkt klasy premium skierowany do wymagających użytkowników. Słuchawki posiadają technologię Bass FX. Specjalna konstrukcja słuchawek w połączeniu z wysokogatunkową, aluminiową powłoką, ma zapewnić kryształowo czysty dźwięk oraz dynamiczne basy. Dodatkowo MasterPulse In-Ear posiadają wbudowany mikrofon.

Producent zapewnia, że zastosowany w mikrofonie sensor umożliwia rejestrowanie głosu z pominięciem dźwięków tła. Co więcej, dzięki pilotowi podpiętemu do przewodu słuchawek użytkownik może szybko przełączyć się ze słuchania muzyki na rozmowę telefoniczną.

Słuchawki wyposażono w funkcjonalne pokrętło, które umożliwia szybkie aktywowanie funkcji Bass FX. Takie rozwiązanie pozwala po zakończonej rozmowie telefonicznej, natychmiast przełączyć się do trybu muzycznego i cieszyć się lepszą jakością dźwięku. Płaski przekrój przewodu uniemożliwia plątanie się kabla, a jego silikonowa powłoka dodatkowo zabezpiecza przed zerwaniem.

Słuchawki MasterPulse In-Ear kosztują około 230 zł. Długość przewodu wynosi 1.3 metra.