Cooler Master wprowadził do sprzedaży myszkę MasterMouse S. Posiada ona sensor optyczny PixArt PMW3330, który zapewnia czułość od 400 do 7200 punktów na cal (DPI) z szybkością 150 cali na sekundę (IPS). Częstotliwość działania sensora optycznego wynosi 1000 MHz, a czas reakcji 1 ms. MasterMouse S wykorzystuje do pracy mechaniczne przełączniki Omron, które zostały zoptymalizowane z myślą o najkrótszym możliwym czasie reakcji.

Prócz tego gracze znajdą pięć programowalnych przycisków i 512 kB wbudowanej pamięci do przechowywania zapisanych profili. Za ich poprawne działanie odpowiada 32-bitowy procesor ARM. Jednostka zajmuje się również odpowiednim podświetleniem RGB. Myszka posiada funkcję Storm Tactix – po jej włączeniu klawisze przechodzą w tryb alternatywny, dając graczowi więcej możliwości w czasie rozgrywki.

Powierzchnia myszki została wykonana ze specjalnego plastiku i gumy, które mają gwarantować pewny chwyt oraz miły dotyk. Myszka MasterMouse S kosztuje około 149 zł.


Poprzedni artykułTRANSCEND StoreJet 25C3N – przenośny dysk USB 3.0
Następny artykułCougar QBX Kaze – przewiewna obudowa dla mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments