Cooler Master na Computex 2016 pokaże ciekawe produkty

0

Podczas targów Computex 2016, Cooler Master przewiduje zarówno publiczne jak i prywatne pokazy, w czasie których będzie się starał udowodnić, iż to wyobraźnia i moc twórcza tysięcy zwykłych użytkowników jest w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania w wyglądzie i działaniu PC-tów. Na swoim stoisku TWTC Nangang Exhibition w hali 4F M0820 zostaną zaprezentowane klawiatury, zasilacze, obudowy i chłodzenia.

MasterAir Maker 8

Chłodzenie zalicza się do konstrukcji wieżowych i posiada wymiary 135 x 145 x 172 mm. Producent zastosował tutaj aluminiowy radiator, osiem miedzianych ciepłowodów oraz technologię komory parowej w podstawce. Na radiatorze zainstalowano dwa wentylatory Silencio FP o średnicy 140 mm z czerwonym podświetleniem LED, których prędkość obrotowa jest regulowana w zakresie 600 – 1800 RPM.

MasterAir Maker 8

MasterKeys Pro L i Pro S

Na serię MasterKeys Pro składają się dwa modele: MasterKeys Pro L oraz MasterKey Pro S. Pierwsza z nich to urządzenie pełnowymiarowe, natomiast druga została pozbawiona klawiatury numerycznej. Klawiatury zostały wyposażone w popularne przełączniki Cherry MX w wersji czerwonej, brązowej lub niebieskiej. Prócz tego mamy pełne podświetlenie LED z 16,7-milionową paletą barw, 32-bitowy procesor ARM oraz oprogramowanie umożliwiające szybkie zarządzanie klawiszami makr czy efektami świetlnymi.

MasterWatt Maker 1200

Zasilacz posiada w pełni aluminiową obudowę ze szczotkowanego aluminium. W środku znajdziemy najwyższej jakości podzespoły, a także cyfrowy układ monitorujący. W komplecie otrzymujemy dedykowaną aplikację do kontrolowania parametrów pracy. Producent twierdzi, że instalując program Connect, możemy na bieżąco kontrolować jakość prądu dostarczanego przez zasilacz. Model ten posiada modułowe okablowanie oraz 7 letnią gwarancję firmy.