Cooler Master, jeden z czołowych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy, peryferiów i akcesoriów dla komputerów oraz urządzeń przenośnych, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży czterech nowych podstawek dla laptopów: Comforter Air, Comforter Mini, NotePal XL oraz CM Storm SF-17. Najnowsze podstawki Cooler Master będą dostępne w sprzedaży jeszcze we wrześniu bieżącego roku. Wszystkie modele objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Comforter Air

Podstawka ta została przystosowana do pracy na kanapie lub łóżku. Posiada ona wygląd poduszki oraz zapewnia skuteczne chłodzenie naszego przenośnego komputera. Comforter Air wyposażono w wyciągany, wolnoobrotowy wentylator o średnicy 100mm, który zasilany jest z portu USB laptopa.

Comforter Mini

Podstawka posiada w pełni pasywny system chłodzenia, przeznaczony zarówno dla tabletów jak i laptopów. Została przystosowana do pracy w łóżku lub fotelu, a jej specyficzne kształty pozwalają na wygodne ułożenie kabli w specjalnym rowku umieszczonym w tylnej części podstawki.

NotePal XL

Cooler Master NotePal XL to podstawka wyróżniająca się zastosowaniem wentylatora o średnicy 230 mm, który oferuje bardzo wysoką wydajność, przy zachowaniu niskiego poziomu generowanego hałasu. Ponadto urządzenie wyposażone jest w hub USB z trzema portami oraz system sterowania prędkością obrotową wentylatora. Dodatkowym plusem są antypoślizgowe podkładki zapewniające wysoką stabilność. NotePal XL gwarantuje efektywne chłodzenie laptopów z ekranami o przekątnej do 17 cali.

CM Storm SF-17

Ostatnia podstawka jest przeznaczona głównie dla graczy, z uwzględnieniem 19 calowych modeli laptopów do gier. W środku umieszczono duży wentylator o średnicy 180 mm, z regulacją prędkości obrotowej. Dużym ułatwieniem jest opcja wyboru kąta nachylenia podstawki (cztery tryby) oraz uchwyt do transporty. Wbudowano także hub USB z czterema portami.

Sugerowane cenny brutto dla poszczególnych modeli:

  • NotePal Comforter Air – 149 zł
  • NotePal Comforter mini – 72 zł
  • NotePal XL – 119 zł
  • CM Storm SF-17 – 249 zł

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments