Cooler Master wprowadził do swojej oferty mechaniczną klawiaturę dla graczy – CM Storm Trigger-Z. Jej mechaniczne przełączniki Cherr MX posiadają minimalnych czas żywotności 50 milionów kliknięć. Do dyspozycji użytkownika oddanych jest 128 kilobajtów pamięci, które umożliwiają zapisanie do 5 profili oraz 75 makr (po 15 na każdy profil).

CM Storm Trigger-Z posiada wbudowany procesor ARM, który gwarantuje bardzo szybkie przełączanie się pomiędzy profilami oraz sprawne zarządzanie dostępnymi opcjami.

W klawiaturze Trigger-Z zastosowano technologię N Key Rollover, która pozwala na prawidłowe odczytanie sygnałów po jednoczesnym naciśnięciu do 64-przycisków. Dzięki temu gracze mogą korzystać z makr przypisanych do praktycznie dowolnej kombinacji klawiszy.

Warto także wspomnieć o pozłacanych wtykach USB oraz efektownym i praktycznym systemie podświetlania klawiszy za pomocą diod LED. Gracze mogą wybierać pomiędzy trzema różnymi trybami oraz pięcioma poziomami jasności.

Klawiatura CM Storm Trigger-Z jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 479 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.