Cooler Master CM Storm Quick Fire Rapid-I z technologią podświetlania klawiszy ActivLite

0

Cooler Master wprowadził do swojej oferty mechaniczną klawiaturę dla graczy – CM Storm Quick Fire Rapid-I. Jej mechaniczne przełączniki Cherry MX posiadają minimalnych czas żywotności 50 milionów kliknięć. Do dyspozycji użytkownika oddano 32-bitowy procesor ARM i 128 kilobajtów pamięci, które umożliwiają zapisanie do 5 profili, 75 makr (po 15 na każdy profil), a także odpowiadają za unikalny system podświetlania diodami LED – ActivLite.

Ponadto Quick Fire Rapid-I pozwala na zdefiniowanie czterech indywidualnych trybów podświetlenia, które zostaną zapisane bezpośrednio w pamięci klawiatury. Prosta prezentacja możliwości technologii ActivLite dostępna jest pod adresem: event.coolermaster.com/rapidi/.

W klawiaturze Quick Fire Rapid-I zastosowano technologię N Key Rollover, która pozwala na prawidłowe odczytanie sygnałów po jednoczesnym naciśnięciu do 64-przycisków. Dzięki temu gracze mogą korzystać z makr przypisanych do praktycznie dowolnej kombinacji klawiszy.

Dodatkowym atutem jest odłączany kabel USB oraz kompaktowe gabaryty (typ TKL – brak bloku numerycznego).

Klawiatura Quick Fire Rapid-I będzie dostępna w sprzedaży jeszcze w kwietniu w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 409 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.