Cooler Master wprowadził do do sprzedaży słuchawki douszne CM Storm Pitch. Model posiada aluminiową obudowę o średnicy 10 mm, gwarantującą dobrą ochronę i trwałość przetworników. Gumowe nakładki są wykonane z dobrej jakości gumy i izolują niechciane szumy z zewnątrz. Dużym plusem CM Storm Pitch jest dołączony zestaw nakładek, dzięki którym dopasujemy słuchawki do naszego ucha, zapewniając przy tym jak najlepszą izolację akustyczną. Całość waży zaledwie 11.3 grama.

Słuchawki CM Storm Pitch wyposażone są również w wielokierunkowy (360°), bardzo czuły mikrofon. Dzięki takiemu rozwiązaniu eliminowane są tzw. martwe strefy oraz jest zapewniona bardzo dobra jakość komunikacji głosowej. Producent zadbał również o przyciski odtwarzania i zatrzymywania muzyki, a także odbierania i kończenia połączenia telefonicznego. Do zestawu dostajemy także podręczne etui i rozdzielacz sygnału.

CM Storm Pitch są dostępne w sprzedaży od połowy lipca w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 125 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.