Cooler Master CM Storm MECH – mechaniczna klawiatura z 50 milionami kliknięć

0

Cooler Master wprowadził do swojej oferty mechaniczną klawiaturę dla graczy – CM Storm MECH. Jej mechaniczne przełączniki Cherry MX posiadają minimalnych czas żywotności 50 milionów kliknięć. Dodatkowym elementem jest aluminiowa osłona obudowa, którą można przyozdobić według własnych upodobań oraz solidny uchwyt, pozwalający na wygodne przenoszenie klawiatury. Wzmocnieniom poddano także kabel połączeniowy z komputerem, dodając specjalny oplot.

Graczy zadowoli bardzo wydajny procesor ARM o taktowaniu 72 MHz, który zarządza działaniem silnika Rapid Fire Engine. Możemy dzięki temu: szybko wprowadzać nowe makra, płynnie zmieniać profile, czy edytować już zapisane ustawienia. Ponadto CM Storm MECH jest wyposażony w 128 kilobajtów pamięci, która umożliwia zapisanie do 5 profili oraz 75 makr (po 15 makr na każdy profil)

W klawiaturze MECH zastosowano technologię N Key Rollover, która pozwala na prawidłowe odczytanie sygnałów po jednoczesnym naciśnięciu do 64-przycisków. Dzięki temu gracze mogą korzystać z makr przypisanych do praktycznie dowolnej kombinacji klawiszy.

Mamy również dostęp do rozbudowanego systemu podświetlania klawiszy za pomocą diod LED. Gracze mogą wybierać pomiędzy trzema różnymi trybami oraz pięcioma poziomami jasności, co pozwala na dostosowanie ustawień do indywidualnych preferencji użytkownika.

Klawiatura CM Storm MECH dostępna jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 649 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.