Strona głównaSprzętCooler Master CK550 - mechaniczna klawiatura z podświetleniem LED

Cooler Master CK550 – mechaniczna klawiatura z podświetleniem LED

Cooler Master rozszerza swoją ofertę klawiatur o model CK550. Firma zastosowała w niej przełączniki mechaniczne Gateron. Charakteryzują się one wytrzymałością na poziomie 50 milionów przyciśnięć na klawisz. Do wyboru będą przełączniki czerwone, niebieskie i brązowe.  Na polski rynek trafi najpierw model wyposażony w najszybsze, czerwone switche. Każdy klawisz otrzymał podświetlenie LED.

Za pomocą oprogramowania można ustawić dowolny układ iluminacji klawiatury. Do dyspozycji jest 16,7 miliona kolorów.

Wygląd klawiatury jest stonowany i prosty. Efekt ten uzyskano poprzez zastosowanie wykończenia ze szczotkowanego aluminium.

W Polsce CK550 pojawi się na sklepowych półkach w połowie lipca w cenie około 410 złotych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać