TP-Link Polska udostępnił wszystkim kwartalnik CONNECTED nr 1/2014, bezpłatny magazyn poświęcony nowym technologiom i komunikacji. Na jego łamach znajdziemy wiele przydatnych informacji, które ułatwią orientację w rzeczywistości, w której na każdym kroku wykorzystujemy technologie łączności sieciowej. Pismo będzie wychodzić jedynie w wersji elektronicznej, jako dokumenty PDF oraz aplikacje na systemy mobilne.

CONNECTED nr 1.2014

Z numeru dowiemy się m.in. jak skonstruować domowy serwer plików i przewidywać warunki atmosferyczne z użyciem stacji pogodowej Netatmo. Przekonamy się również, czy adapter multimedialny TP-LINK pomoże na dobre pożegnać się z kablami, a cyfrowy wzmacniacz NAD zrewolucjonizuje świat domowego audio. Dla wszystkich, którzy lubią mieć dane w zasięgu ręki, redaktorzy Connected przygotowali przegląd aplikacji do przechowywania plików w chmurze. Czy istnieje biurko idealne i czy jest nim Stir Kinetic Desk?

Najnowszy numer magazynu po raz pierwszy dostępny jest w wersji mobilnej, jako aplikacja na systemy iOS i Android. Od bieżącej wersji, na łamach magazynu Connected obejrzeć będzie można prace znanego rysownika Marka Raczkowskiego, wieloletniego współpracownika Polityki i Przekroju.