Computex 2017 – serwis SFFNetwork pokazuje zasilacze SFX i SFX-L

0

Serwis SFFNetwork odwiedził targi Computex 2017. Podczas nich postanowił znaleźć większość firm, które wystawiły się z zasilaczami w formatach SFX i SFX-L. Pierwszy z nich posiada wymiary 100 mm x 125 mm x 63.5 mm (długość x głębokość x wysokość), natomiast drugi 120 mm x 125 mm x 63.5 mm (długość x głębokość x wysokość). Ten drugi został wymyślony na potrzeby wprowadzenia większych wentylatorów, które lepiej chłodzą podzespoły wewnętrzne.

Podczas targów Computex 2017 można było spotkać firmy z zasilaczami SFX: Akasa, Cooler Master, CWT, High Power, Raijintek, SilverStone, XIGMATEK.

A także z zasilaczami SFX-L: Akasa, be quiet!, Enhance, EVGA, High Power, Raijintek, Segotep, SilverStone, Super Flower, XIGMATEK.

Jak widzimy jest to całkiem pokaźne grono dostawców tego typu sprzętu. Z roku na rok pojawia się coraz więcej takich jednostek. Ich dużą zaletą jest oszczędność miejsca w obudowie komputerowej. Co ważne, pojawiają się już nawet jednostki 750 Watowe. Jedyny minus to taki, że nie wszyscy producenci dołączają do wyposażenia przejściówki do montowania pod standard ATX.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o