Complexity niespodziewanie ogrywa Na’Vi, a FaZe pokonuje Vitality. Podsumowanie dnia BLAST Premier Spring Europe Finals.

1
70
k0nfig
k0nfig

Za nami kolejny dzień zmagań w europejskich finałach BLAST Premier Spring 2020. Standardowo mogliśmy oglądać dwa spotkania, ale na pewno były one niezwykłe. Zdecydowanie nie zabrakło niespodzianki patrząc chociażby na zwycięstwo Complexity.

Complexity 2:1 Natus Vincere

Pierwsze spotkanie tego dnia i od razu ogromna niespodzianka. Z jednej strony stawało Complexity, które ostatnio było głównie znane z sukcesów podczas serii turniejów Home Sweet Home Cup, przeznaczonych raczej dla teamów z poza TOP30 HLTV. Z drugiej za to absolutna czołówka aktualnej sceny, czyli Na’Vi. Oczywiście, nie przeczę, że powinniśmy się spodziewać w miarę wyrównanego spotkania, ponieważ drużyna Owena “oBo” Schlattera pokazywała ostatnio naprawdę dobrą formę. Jednak nie myślałem, że szala zwycięstwa zostanie ostatecznie własnie po stronie amerykańskiej organizacji. Konfrontacja zaczęła się od mapy Nuke i dominacji rosyjsko-ukraińskiego zespołu, który odniósł sukces wygrywając 16:5. Po tym mocno jednostronnym wyniku przyszedł czas na Dust 2 i odwet ze strony ich oponentów w postaci zwycięstwa 16:8. Decydujący pojedynek miał odbyć się na Mirage. Tak się właśnie stało, jednak niespodziewanie ostatnia mapa nie trafiła na konto ekipy Ily “Perfecto” Zalutskiego. Complexity wygrało wynikiem 16:3, miażdżąc wręcz swoich rywali. Najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem tego meczu okazał się być Benjamin “blameF” Bremer, który zdobył łącznie 48 zabójstw i osiągnął rating wysokości 1.31. 

FaZe 2:0 Vitality

Drugim meczem dzisiejszego wieczoru była rywalizacja FaZe z francuskim Vitality. Ekipa “Pszczółek” podchodziła do tego spotkania optymistycznie po ostatnich sukcesach drużyny. Mathieu “ZywOo” Herbaut wraz z kolegami odnieśli niedawno sukces przeciwko takim drużynom jak G2, NiP, Heroic czy Fnatic, a więc nastawienie było zdecydowanie prawidłowe. Jednak jak się później okazało, po zakończeniu całej konfrontacji nie mieli już powodów do radości. FaZe ostatecznie poradziło sobie w miarę gładko pokonując swoich oponentów 2:0 (16:11 Nuke, 16:9 Dust 2). 

Wszystkie mecze rozgrywek możemy oglądać na kanale BLASTPremier za pośrednictwem platformy twitch.tv 

Zapraszam także do przeczytania tekstu podsumowującego wczorajszy dzień zmagań w celu uzupełnienia wiedzy dotyczącej rozgrywek. Artykuł można znaleźć tutaj

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPalit GeForce GTX 1650 KalmX – testy pasywnej karty graficznej
Następny artykułPrzed nami mecze rewanżowe w regionie europejskim – kolejny dzień z BLAST Premier Spring 2020

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj