CI Games zaprezentowało ekskluzywny pre-order Sniper Ghost Warrior 3. Jest on już dostępny w sieci sklepów Media Markt. Dokonując zakupu zestawu za 29,99 zł gracze gwarantują sobie możliwość zakupu gry Sniper Ghost Warrior 3 Edycja Season Pass. Prócz tego otrzymają u7nikatową koszulkę oraz ekskluzywny pakiet dodatków.

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.

Sniper Ghost Warrior 3


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Seba Brunatny
Seba Brunatny
3 lat temu

Niby krótki opis ale jak najbardziej umie zachęcić i do tego przedstawić grę w pozytywnym świetle. Sniper: Ghost Warrior 3 to gra, na którą czekam w tym roku, niby poprzednio grałem w Sniper Elite 4 ale nie do końca to było to. Tutaj mamy mieć otwarty świat i bardzo fajne możliwości modyfikacji broni co w każdym przypadku może wyglądać zupełnie inaczej, wiadomo kwestia gustu. 25 kwietnia już nie długo więc oby po świętach.