CI Games prezentuje nowy film z gry Sniper Ghost Warrior 3. Ma on pomóc zarówno nowicjuszom, jak i weteranom serii w odnalezieniu się na tyłach wroga w najbardziej rozbudowanej przygodzie snajperskiej. Gra oferuje całą gamę różnych sposobów prowadzenia rozgrywki. Można kontrolować i modyfikować drony, używać pokaźnego arsenału, przesłuchiwać przeciwników i wiele innych.

Będzie można odkrywać trzy rozległe mapy w stylu otwartego świata, wypełnione sekretami i czyhającymi niebezpieczeństwami.

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments