Chernobylite, czyli nowa gra o czarnobylskiej Strefie Wykluczenia

0

Studio The Farm 51 udostępniło miesiąc temu zwiastun gry Chernobylite. Jest to survival horror ze swobodnym zwiedzaniem i odkrywaniem świata. Tytuł ten dzieje się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Cała opowieść ma nieliniową historię, pełną wyzwań i potyczek. Deweloperzy stworzyli unikalny system wytwarzania przedmiotów, aby skutecznie stawić czoła oddziałom militarnym, a także nieznanymi Ci dotąd, nadnaturalnymi zagrożeniom.

Jeżeli uda się nam przetrwać wystarczająco długo, to odkryjemy wiele mrocznych sekretów czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Nasze decyzje w grze Chernobylite kształtują otoczenie wokół i to od nas zależy czy będziemy mieli odwagę stawić czoła prawdzie, czy też uznamy, że pewne tajemnice powinny zostać pogrzebane na zawsze.

26 Kwietnia, godzina 1:23 czasu Ukraińskiego. Dokładnie w tej chwili miała miejsce katastrofa nuklearna w Czarnobylu. Stopiony rdzeń płonącego reaktora nr 4 zmieszał się z innymi substancjami chemicznymi i wytworzył wysoce radioaktywny materiał, który znaleźć można tylko w Czarnobylu. Nazwano go Czarnobylitem.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments