Chaos pokonuje Liquid. Podsumowanie pierwszego dnia DreamHack Masters Spring – North America.

0

Za nami pierwszy dzień amerykańskiej części DreamHack Masters Spring 2020. W pierwszym spotkaniu nie obyło się bez niespodzianek, ponieważ Chaos pokonało Team Liquid.

Chaos 2-1 Liquid

Spotkanie zaczęło się jak najbardziej po myśli drużny będącej faworytem tej konfrontacji. Ekipa Nick’a „nitr0” Canelli zwyciężyła pierwszą mapę – Inferno – wynikiem 16-4. Potem rzeczywistość wyglądała już zupełnie inaczej. Przeszliśmy na Mirage, gdzie zespół Chaos zagrał dużo lepiej i poradził sobie wygrywając 16-11. Na tej mapie zdecydowanie się wyróżnił jeden z graczy lepszej drużyny – Erick „Xeppaa” Bach. 19-letni Amerykanin zaliczył rating wysokości 1.83, zdobywając też 31 fragów – co było największą ilością spośród wszystkich zawodników na serwerze. Ostatnia mapa, czyli Overpass od początku do końca była bardzo wyrównana. Zespół Chaos zwyciężył połowę wynikiem 8-7, wygrywając potem 16-13 i finalnie zwyciężając całe spotkanie. Na pochwałę zasługuje na pewno jeden z graczy przegranego zespołu – Keith „NAF” Markovic. 22-letni Kanadyjczyk, po mimo porażki zdobył łącznie 72 zabójstwa, notując rating rating na poziomie 1.37 (jego bilans fragów do śmierci wyniósł +25).

Następne spotkania obu ekip:

Chaos – MIBR (22 maja o godzinie 21:10)

Liquid – MIBR (23 maja o godzinie 21:10)

Już dzisiaj następne mecze rozgrywek. Standardowo – 10 minut po 21 – zacznie się mecz po między Made In Brazil a FURIĄ.

Wszystkie spotkania możemy oglądać na kanale DreamHackCS za pośrednictwem platformy twitch.tv

Zapraszam także do przeczytania tekstu podsumowującego pierwszy dzień europejskiej części turnieju

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.