Consumer Technology Association (CTA) ogłosiło, że wydarzenie CES 2021 będzie w pełni zdalnym wydarzeniem. Organizatorzy zamierzają przygotować w pełni cyfrowe spotkanie dla wszystkich wystawców, klientów oraz mediów z całego świata. Cała akcja ma związek z rosnącymi globalnymi obawami zdrowotnymi związanymi z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Jest to jednocześnie stawianie zdrowia i bezpieczeństwa na pierwszym miejscu.

W pełni cyfrowy CES 2021 pozwoli całej społeczności technicznej bezpiecznie dzielić się pomysłami i wprowadzać produkty, które będą kształtować naszą przyszłość. Każdy geek będzie mógł uczestniczyć we wszystkich inspirujących momentach CES, gdziekolwiek jest na świecie.

CES 2021 będzie oferować wysoce spersonalizowane doświadczenie:

  • Keynotes i konferencje – uczestnicy nie ominą także najważniejszych konferencji oraz przełomowych prezentacji produktów od światowych liderów technologicznych
  • Pokazy produktów – dzięki tej cyfrowej ewolucji będzie można odkrywać produkty i usługi, w oparciu o swoje zainteresowania i biznes, poprzez dynamiczne gabloty produktów lub dema na żywo.
  • Spotkania i integracje – będzie można nawiązywać kontakty z markami oraz liderami danego biznesu, dzięki interakcjom na żywo, spotkaniom i dyskusjom

Targi CES 2021 odbędą się 6-9 stycznia 2021 roku.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments