Natrafiliśmy ostatnio na ciekawą obudowę mini-ITXCaseKraken NEX Classic. Została ona wykonana ze stali o grubości 1.5 mm. Jej wymiary wynoszą 430 × 270 × 200 mm, a waga wynosi 3.6 kg. Zastosowana stal ma czarny matowy wygląd, natomiast solidna, stalowa rama zapewnia konstrukcji odpowiednią sztywność i solidność.

Boczne panele mają wycięte otwory, które układają się we wzór i zapewniają dopływ chłodnego powietrza do wnętrza. Od spodu również zastosowano podobną konstrukcję. Dodatkowo wszystkie otwory mają założone specjalne magnetyczne filtry przeciwkurzowe.

Tylny panel ma miejsce na włącznik zasilania, wejścia zasilania, a także zaślepkę dla płyty głównej. W zestawie producent załącza śrubki i śrubokręt, kabel do przycisku zasilania oraz kabel do poprowadzenia zasilania na tył obudowy.

CaseKraken zadbał o to, aby w środku obudowy NEX Classic zmieściły się odpowiednie podzespoły. I tak zamontujemy we wnętrzu:

  • Płyty mini-ITX, czyli o wymiarach 170 x 170 mm,
  • Aktywnego chłodzenie procesora o wysokości do 75 milimetrów,
  • Karty graficzne o maksymalnej długości 295 mm i grubości 3 slotów,
  • Dyski 2.5 cala,
  • Zasilacze SFX oraz SFX-L,
  • Wentylatory: dwa wentylatory 120×20 mm (zalecane 120 mm × 15 mm) na górze obudowy,
  • Raiser: nie dołączony.

Koszt obudowy w sklepie wynosi około 350 zł.

CaseKraken to grupa entuzjastów, a ich celem jest uruchomienie w Rosji produkcji wysokiej jakości obudów komputerowych w formacie SFF. W swoich obudowach stosują wyłącznie wysokiej jakości materiały i komponenty. Elementy produkują przy użyciu nowoczesnych urządzeń o wysokiej precyzji marki UNIMACH, EHT i GEMA.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcasekraken.com
Poprzedni artykułT-CREATE EXPERT DESKTOP DDR4 OC10L – nowe pamięci RAM
Następny artykułPoznaliśmy wszystkie drużyny, które zagrają w fazie play-off ESL Pro League
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj