Cooler Master uruchomiło zapisy do Case Mod World Series 2018. Są to międzynarodowe zawody, na których rywalizują czołowi modderzy. W tym roku przewidziano następujące kategorie: Tower Mod, Scratch Build, a także na najlepszą modyfikację chłodzenia. Wkrótce zostanie ogłoszone także więcej konkurencji. Zapisy do CMWS 2018 trwają do 15 marca. Po zarejestrowaniu się i utworzeniu profilu, uczestnicy zostaną zobligowani do prowadzenia workloga.

To na nim będą regularnie publikować postępy ze swojej pracy. Etap ten potrwa do 1 maja – później jury przystąpi do oceny finalnych modów.

Pula nagród nie została jeszcze ogłoszona. Przypomnijmy, że przy Case Mod World Series 2017 wynosiła ona aż 40 000 dolarów.

Przy okazji warto przypomnieć zeszłorocznych zwycięzców CMWS: w kategorii Tower wygrał S.PiC za mod Vega. Jeśli chodzi o Scratch Biuld, to pierwsze miejsce zajął Modder CROW za The Wheel of Star. Nagroda publiczności padła łupem Asha i jego moda Elemental Infusion, a w specjalnej kategorii na 25-lecie Cooler Mastera doceniony został Ovidiu Gitlan, autor MKTRX AMMO 315.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments