Call of Duty XP 2016 z gwiazdami muzyki Snoop Dogg i Wiz Khalifa

0

Podczas zbliżającego się Call of Duty XP 2016 wystąpią znane gwiazdy muzyki: Snoop Dogg i Wiz Khalifa. Wydarzenie to będzie jednym z najlepszych dla fanów gry. Podczas imprezy zaprezentowane zostaną emocjonujące finały Call of Duty World League Championship. Ponadto będzie to miejsce światowej premiery oraz możliwości osobistego, własnoręcznego zapoznania się z trybem multiplayer Call of Duty: Infinite Warfare, trybem Zombies in Spaceland, trybem multiplayer Call of Duty: Modern Warfare Remastered i najnowszym DLC do Call of Duty: Black Ops III.

Fani będą także mieli możliwość wypróbować po raz pierwszy Call of Duty na PlayStation VR, i przekonać się na własnej skórze, jak to jest zasiąść za sterami Jackala, osobistego myśliwca z gry Call of Duty: Infinite Warfare. Inne atrakcje zawierają między innymi paintball na mapie Nuketown, gdzie fani będą mogli zmierzyć się między sobą w dynamicznej walce na przeniesionej do realnego świata mapie Nuketown z Call of Duty: Black Ops, wyzwać się na pojedynek na laserowej strzelnicy inspirowanej trybem Zombies in Spaceland oraz wiele innych. Interaktywne atrakcje będą dostępne dla uczestników w piątek, 2 września oraz sobotę, 3 września. Z powodu meczów Call of Duty World League Championship oraz koncertu, wszystkie atrakcje umiejscowione na zewnątrz, w tym także stacje do rozgrywki, zostaną zamknięte w niedzielę, 4 września.

Activision wprowadziło do sprzedaży pozostałą ilość biletów na Call of Duty XP, które zapewniają wejście na niedzielni koncert Snoop Dogga i Wiz Khalify. Ceny biletów zawierają dodatkowe opłaty.

Call of Duty XP będzie najlepszym możliwym wydarzeniem dla fanów gry. Od wielkich ogłoszeń, zaczynających się od trybu multiplayer Infinite Warfare, poprzez atrakcje na żywo inspirowane serią Call of Duty, aż do finału Call of Duty Championships, którego stawka wynosi 2 miliony dolarów, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Będzie to niesamowite przeżycie dla naszych fanów, zwłaszcza teraz, gdy występ Snoop Dogga i Wiz Khalify zamknie to epickie, kilkudniowe wydarzenie.

powiedział Rob Kostich, EVP oraz general manager, Call of Duty, Activision