Call of Duty
Call of Duty

Studio Infinity Ward zapowiedziało premierę gry Call of Duty: Infinite Warfare na 4 listopada 2016 roku. Będzie to swoisty powrót do korzeniu gatunku z z klasyczną, epicką bitwą między dwiema armiami na skalę, jakiej nie widzieliśmy jeszcze w tej ustanawiającej rekordy sprzedaży serii. Call of Duty: Infinite Warfare posłuży się bogatą historią, by stworzyć pełną i angażującą gracza narrację.

Infinity Ward odkrywa zupełnie nowe horyzonty podnosząc w opowieści kwestię ciężaru dowodzenia i związanej z nim odpowiedzialności. W czasie desperacji i przytłaczającego konfliktu gracz, jako Kapitan własnego okrętu wojennego, musi objąć dowództwo i stawić czoła nieugiętemu wrogowi. Doświadczeni żołnierze zostają rzuceni w niespotykane okoliczności, które stanowić będą sprawdzian ich wyszkolenia i hartu ducha, zmuszając ich by nauczyli się prowadzić podkomendnych i podejmować trudne decyzje, niezbędne do osiągnięcia zwycięstwa.

Call of Duty: Infinite Warfare

Kampania dla jednego gracza

Call of Duty: Infinite Warfare poprowadzi gracza w niezapomnianą podróż pełną heroicznych bitew i charakterystycznych dla serii starć piechoty. Teatr działań obejmie Układ Słoneczny, zabierając grających na wyprawę z powierzchni Ziemi, poza atmosferę. W grze czeka nas wojna na wielką skalę, niezapomniane postacie oraz nowa epicka sceneria dla przebojowej akcji Call of Duty.

Powrót do klasycznej wojny na wielką skalę
Umiejscowiona w wiarygodnej futurystycznej scenerii gra umieszcza gracza w roli Kapitana Reyesa, pilota Operacji Specjalnych pierwszego stopnia, który przejmuje ster okrętu wojennego Retribution, jednego z ostatnich, które pozostały ziemskiej flocie. W czasie niewyobrażalnego konfliktu, Reyes musi poprowadzić niedobitki sił koalicyjnych przeciwko nieugiętym siłom wroga.

Call of Duty: Infinite Warfare

Walka z fanatycznym wrogiem
Front Obrony Kolonii reprezentuje odłam separatystów, który odłączył się od Kosmicznego Sojuszu Narodów Zjednoczonych w trakcie wojny secesyjnej, wiele lat wcześniej. W uniwersum Call of Duty: Infinite Warfare Ziemia została już ogołocona z zasobów naturalnych, przez rosnącą populację i postępującą industrializację. Ludność Ziemi zdana jest na Kolonie rozrzucone po Układzie Słonecznym, dostarczające zasobów i paliw z innych planet i asteroid. Front to faszyzujące ugrupowanie, złożone z brutalnych radykałów, zahartowanych przez ekstremalne warunki pozaziemskiego bytowania. Dążą do przejęcia całkowitej kontroli nad pozaziemskimi placówkami i ich bogactwem, stawiając w szachu narody Ziemi. Po latach trudnych, nerwowych negocjacji stosunki dyplomatyczne są już napięte do granic możliwości i wystarczy lekkie popchnięcie, by cały Układ Słoneczny pochłonęła wojenne pożoga.

Pochłaniające, niezakłócone doświadczenie kampanii
Po raz pierwszy w historii serii cała kampania w Call of Duty: Inifinite Warfare – od poziomu starć piechoty po pilotaż super-szybkich kosmicznych myśliwców – stanowi jeden ciąg doświadczeń, z nielicznymi momentami doczytywania i dostarczy wielu tak kochanych przez fanów serii scen nie dających o sobie zapomnieć przez swą skalę i ładunek emocjonalny.

Okręty wojenne wprowadzają nowy element do Call of Duty
Po raz pierwszy w historii serii powietrzne i kosmiczne starcia stanowią kluczowy element kampanii. Gracze doświadczą zupełnie nowych scenariuszy i lokacji, które wprowadzają ogromne zróżnicowanie i czynią kampanię dla jednego gracza jeszcze bardziej ekscytującą.

  • Retribution: Okręt wojenny Retribution służy graczowi za dom i reprezentuje jego ziemski styl życia w czasie podróży po Układzie Słonecznym. Ogromna jednostka, zdolna pomieścić całą załogę gracza stanowi kluczowy element rozgrywki w kampanii – pojazd, na którym gracz będzie polegać i za który będzie odpowiedzialny
  • Jackal: W trakcie kampanii gracze będą mieli też okazje zasiąść za sterami własnego, zaawansowanego, zdolnego do walki w przestrzeni kosmicznej odrzutowego myśliwca, znanego jako Jackal.

Call of Duty: Infinite Warfare

Tryb wieloosobowy

Tryb dla wielu graczy w Call of Duty: Infinite Warfare kładzie nacisk na walkę w zwarciu na linii frontu, wprowadzając nowe rozwiązania w ewolucji systemu sterowania serii Call of Duty. Nagradza graczy za wykorzystanie otoczenia i wprowadzanie w życie strategii w ogniu walki. Mapy zaprojektowano w charakterystycznym dla serii stylu zapewniającym szybką, dynamiczną i dającą satysfakcję rozgrywkę. Z nowym podejściem do gry wieloosobowej gra rzuci wyzwanie każdemu graczowi, by ten osiągał cele w sposób kreatywny w oparciu o własne preferencje co do stylu gry.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments