Call of Duty: Black Ops 3 z bonusami dla posiadaczy Season Passów

0

Activision ogłosiło, że wszystkie osoby posiadające grę Call of Duty: Black Ops 3 z Przepustką Sezonową otrzymają zrzuty zasobów (Rare Supply Drop) oraz zrzut za łapówkę na broń (Weapon Bribe Supply Drop). Owe bonusy pozwalają na odblokowanie przedmiotów do wykorzystania w wieloosobowym trybie rozgrywki, a także fiolki z płynnym Divinium (Vials of Liquid Divinium), które wesprą graczy stawiających czoła hordom nieumarłych w trybie Zombies. Promocja dotyczy również osób dopiero co kupujących Przepustkę Sezonową.

Call of Duty: Black Ops 3

Oto wszystkie bonusy do zgarnięcia w Call of Duty: Black Ops 3:

Bonusowe przedmioty w Black Market Challenge

  • Jedna łapówka (Weapon Bribe): Skrzynia z zaopatrzeniem, z gwarantowaną zawartością w postaci broni dystansowej lub broni do walki wręcz**.
  • Dziesięć rzadkich skrzyń z zaopatrzeniem (Rare Supply Drop).

Bonusowe przedmioty Dr Monty’ego zawierają:

  • 10 fiolek płynnego Divinium (Vials of Liquid Divinium).

Prócz tego została dodana nowa nagroda w Specjalnym Kontrakcie na Czarnym Rynku (Black Market Special Contract). Będzie ona dostępna dla każdego gracza, który począwszy od dzisiaj, wygra 75 meczów i zawierać będzie jednorazowe odblokowanie w postaci dziesięciu skrzyń z rzadkim zaopatrzeniem (Rare Supply Drop) oraz łapówkę (Weapon Bribe Supply Drop).

Co najważniejsze – bonusy z Black Market Contracts są niezależne od tych z Przepustek Sezonowych, dzięki czemu posiadacze tych ostatnich mogą podwoić ilość otrzymywanych zasobów.