alifornia Access

California Access świętuje obecnie swoje 30-te urodziny. Firma miała swój początek w 1990 roku, kiedy to rynek komputerowy w Polsce dopiero się rozwijał. Dzięki dobremu rozwojowi technologicznemu oraz coraz tańszym podzespołom gracze zaczęli coraz chętniej sięgać po jej produkty.

California Access to marka specjalizująca się w dystrybucji sprzętu gamingowego: foteli, klawiatur, myszek, podkładek, bungee i słuchawek.

Przez te 30 lat funkcjonowania na rynku byliśmy świadkami wielu historycznych momentów: wprowadzeniu pierwszych gier 3D, pojawieniu się konsol czy przeobrażeniu się gamingu w profesjonalną dyscyplinę esportową. Nasz okrągły jubileusz chcemy świętować przez cały rok. Przez kolejne miesiące będziemy zachęcać klientów do wzięcia udziału w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, a także przygotujemy dla nich wiele promocji na sprzęt gamingowy. Kulminacyjnym punktem będą tegoroczne targi PGA, na które przygotujemy specjalną niespodziankę.

– mówi Tomasz Baron, Business Unit Manager

Z okazji urodzin California Access przygotowała specjalny pasaż produktowy, w którym można znaleźć sprzęt dla graczy z rabatami sięgającymi nawet 40%. Pełna oferta objęta promocją dostępna jest na dedykowanej stronie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments