Bloody M660 i M630 – nowe słuchawki dla codziennych graczy

0

Bloody przedstawia dwa nowe modele podświetlanych słuchawek gamingowych – Bloody  M660 i Bloody M630. Zaprojektowane z myślą o graczach. Główna konstrukcja została oparta na lekkim i wytrzymałym pałąku z regulowaną, miękką wkładką. Dopełnieniem są nauszniki XXL z miękkiej pianki, które pozwalają uszom oddychać, jednocześnie doskonale wygłuszając dźwięki z otoczenia. Do połączenia z komputerem służą złącza mini-Jack 3.5 mm oraz USB.

Bardzo ważnymi elementami Bloody M660 i M630 są hybrydowe membrany. Łączą one dwa materiały o różnej specyfikacji w jedną, zaawansowaną część. Środek unikalnego rozwiązania został wykonany w nowatorskiej technologii M.O.C.I., która wykorzystuje wiedzę z zakresu bioinżynierii i nanotechnologii. Wynikiem tego połączenia jest niezwykle cienki materiał o ogromnej wytrzymałości, który generuje krystalicznie czyste soprany i średnie tony. Dzięki wykorzystaniu technologii High Flex Edge, zewnętrzna część membrany cechuje się dużą elastycznością oraz głębokim, mocnym basem. Dźwięk wytwarzany przez słuchawki M660 oraz M630 jest spójny i czysty w całym zakresie częstotliwości – od 20 Hz do 20 000 Hz.

M660 swoim wyglądem nawiązuje do motywów steampunk, M630 zdobi natomiast grafika odwołująca się do linii sportowych motocykli.

Słuchawki wyposażono w osadzony na elastycznym pałąku wielokierunkowy mikrofon o czułości -45dB i pasmie przenoszenia od 75 Hz do 16 000 Hz. Zbiera on dźwięki z całego otoczenia, niwelując niepotrzebny hałas i przekazuje dalej jedynie komunikaty wypowiadane przez gracza.

Słuchawki Bloody M660 i M630 można zakupić w popularnych sklepach ze sprzętem elektronicznym w cenie już od 189 zł.