Bloody poszerzyło ofertę o dwa modele zestawów słuchawkowych – M510 oraz M550. Najważniejszym elementem nowych zestawów słuchawkowych jest hybrydowa membrana wykonana w technologii M.O.C.I.. Do jej produkcji użyto nanorurek węglowych oraz nanowłókien specjalnie hodowanej w tym celu grzybni. Połączenie dwóch materiałów o różnej charakterystyce zaowocowało stworzeniem membrany, która zachowuje wytrzymałość metalu przy grubości kartki papieru.

Bloody M510

Zewnętrzna część membrany, wykonana w technologii High Flex, zapewnia jej dużą elastyczność, generując głębokie basy. Dzięki tej zaawansowanej konstrukcji, słuchawki Bloody wytwarzają spójny i czysty dźwięk w zakresie od 10Hz do 22kHZ.

Bloody M510 oraz M550 wykończone są ekoskórą. Obszyto nią zarówno nauszniki, jak i pałąk wzmocniony aluminiowymi elementami. Miękkie poduszki zapewniają  wygodę.

Bloody M550

Słuchawki M510 to konstrukcja nauszna, bardziej kompaktowa. M550 natomiast to wersja wokółuszna. W tych drugich nauszniki wyprofilowano dla komfortu użytkowania i maksymalnego wytłumienia dźwięków otoczenia. Oba zestawy posiadają umieszczony na przewodzie mikrofon, działający w częstotliwościach 75Hz – 16kHz, o czułości -45 decybeli. Dla wygody przenoszenia, w obu urządzeniach nauszniki można obrócić o 90 stopni, a sam przewód o kwadratowym przekroju, zabezpieczającym przed poplątaniem, jest odpinany.

Słuchawki M510 i M550 dostępne są w sklepach z peryferiami komputerowymi w cenach od 139zł (M510) oraz 149zł (M550).