Blizzcon
Blizzcon

Największa impreza dla miłośników gier spod szyldu firmy Blizzard Entertainment już w przyszłym tygodniu. Mowa o niczym innym jak konwencie Blizzcon 2018. Jak co roku ekipa z Zamieci przygotowała dla uczestników mnóstwo atrakcji.

Blizzcon 2018 w tym roku przypada na weekend od 2 do 3 listopada w Anaheim Convention Center w Kalifornii. Na całe wydarzenie ma się składać szereg atrakcji związanych ze wszystkimi uniwersami Blizzarda, czyli Warcraftem, Starcraftem, Diablo, Nexusem czy Overwatchem. W programie imprezy nie zabraknie wszelkiego rodzaju wystaw, pokazów, zapowiedzi nowej zawartości czy turniejów e-sportowych. Cały program dostępny jest w formie wygodnej tabelki na oficjalnej stronie Blizzcon.

Blizzcon - art

Jedną z głównych możliwości uczestniczenia w wydarzeniu (poza faktycznym przyjazdem do Kalifornii) jest zakup Wirtualnego Biletu, który nie tylko daje możliwość obejrzenia każdego punktu programu (poza ceremonią otwarcia oraz wydarzeniami e-sportowymi), ale również zapewni posiadaczom mnóstwo gadżetów do ich ulubionych gier.

Blizzcon 2018 - Wirtualny Bilet

Absolutną gratką dla miłośników “starego, dobrego” WoWa ma być możliwość wypróbowania wersji demonstracyjnej nadchodzącego World of Warcraft: Classic. Wszystkim posiadaczom Wirtualnego Biletu przyjdzie zwiedzić klasyczne i zaledwie lekko odnowione The Barrens lub Westfall i spróbować swoich sił w “expieniu” od 15 do 19 poziomu.

Blizzcon - WoW Classic

Tymczasem nie pozostaje nic innego jak szykować się na konwent. Serdecznie zapraszamy już teraz do zakupu Wirtualnego Biletu Blizzcon 2018 na platformie Battle.Net.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] potężnych obrażeń swojemu przeciwnikowi. Dla osób, które zakupiły Wirtualny Bilet o którym pisaliśmy w osobnym newsie, otrzymają tego czempiona za darmo. Po więcej informacji odnośnie samej postaci oraz jej […]