Blizzard udostępnił aktualizację 8.0.0 do gry World of Warcraft

0

Blizzard udostępnił aktualizację 8.0.0 do gry World of Warcraft. Pojawiła się ona na serwerach wczoraj, czyli 18 lipca 2018 roku. Jest to aktualizacja przedpremierowa do dodatku Battle for Azeroth. Obejmuje ona różnorodne zmiany funkcji i systemów gry. Przede wszystkim stanowi podwaliny do wprowadzenia najnowszego dodatku.

  • Aktualizacje klas postaci w Battle for Azeroth: Wraz z wprowadzeniem aktualizacji przedpremierowej do gry wejdą znaczące zmiany wielu klas postaci i specjalizacji. Gracze już niebawem będą mogli przećwiczyć korzystanie ze zaktualizowanych zdolności i czarów, dzięki czemu zyskają przewagę, której będą potrzebować podczas przygód w Kul Tiras i Zandalarze, i będą nieprzerwanie rośli w siłę.
  • Tryb wojny i aktualizacje gry PvP: Wraz z wprowadzeniem aktualizacji przedpremierowej do gry wejdzie długo oczekiwany tryb wojny. Gracze będą go mogli dowolnie włączać lub wyłączać w stolicach frakcji (Wichrogrodzie oraz Orgrimmarze). Kiedy tryb wojny będzie włączony, gracze będą mogli uczestniczyć w walkach PvP w otwartym świecie i spotykać wyłącznie sobie podobnych, lubiących ryzyko poszukiwaczy przygód – bez względu na serwer, na którym na co dzień grają. Aktualizacja wprowadzi również szereg zmian do systemu talentów PvP oraz systemu Honoru. Więcej informacji.
  • Społeczności: Gracze będą mogli tworzyć międzyserwerowe społeczności i do nich dołączać. Społeczności to nowy rodzaj grup społecznościowych, które ułatwią graczom poznawanie należących do tej samej frakcji osób o podobnych zainteresowaniach. Więcej informacji.
  • A to jeszcze nie wszystko! W nadchodzących tygodniach gracze podejmą się serii zadań, dzięki którym wezmą udział w wydarzeniach, które doprowadzą do dodatku Battle for Azeroth. Wprowadzamy również zmiany profesji oraz innych aspektów gry.

Aby przygotować graczy na nadciągające zmiany, przygotowano specjalny wideoporadnik.