BLAST Pro Series Istanbul: Virtus.pro i dwie kolejne porażki

0
80

BLAST Pro Series Istanbul zdecydowanie nie idzie po naszej myśli, na pięć meczy wygraliśmy tylko jeden.

Dzisiaj Virtus.pro miało do zagrania trzy mecze, czyli mogli zgarnąć dziewięć punktów. Niestety nie udało im się wygrać żadnego z meczy, co poszło nie tak?

Porażka na Space Soldiers.

Od początku turnieju można było zauważyć, że Virtus.pro pomógł bootcamp i bardzo się starają aby na nowo zabłysnąć. Porażka na drużynę, która w teorii dla nowego składu Polaków powinna być niczym, nie pomaga. Cała gra to bieganie, próbowanie czegoś nowego, nowe taktyki, lecz to nie pomaga. Połowę przegrywamy 6:9. W drugiej połówce przegrywamy rundę pistoletową i następne rundy, aż do wyniku 7:13, wtedy Virtus.pro wygrywa trzy rundy doprowadzając do wyniku 10:13. Niestety te rundy nie wystarczają, bo zaraz po nich Virtus.pro musi uznać wyższość Space Soldiers, które bez potknięcia wygrywa resztę rund.

Virtus 10:16 Space Soldiers

Virtus.pro zaskakuje grą z MIBR.

Chyba każdy kto interesuje się chociaż trochę e-sportem wiedział, że MIBR powinno przejechać się po VP, lecz tak nie było. Mimo bardzo słabo zagranej pierwszej połowy i oddaniem jej 5:10, Polacy pokazują pazur w drugiej połowie, z tak niepozornego wyniku dali radę wyjść na 9:13 z ekonomią po ich stronie. Częściowo pomogła w tym ruda pistoletowa, którą oddało nam MIBR. Końcowo to jednak oni okazują się lepsi, przegrywamy 11:16.

Poprzedni artykułPrawdopodobne ceny procesorów Intel Core 9 generacji
Następny artykułBLAST Pro Series Istanbul: Drugi dzień, Virtus.pro przegrywa z NiP.