BLAST i Fantasyexpo organizują nowy turniej – BLAST Rising

2
53
blast promo 02
blast promo 02

BLAST Premier, które już w tym roku było bardzo interesujące razem z Fantasyexpo tworzy nowy projekt, a co za tym idzie, również nowy turniej – BLAST Rising. Co ciekawe, na turnieju nie będzie samych, najlepszych zespołów w Europie, według rankingu prowadzonego HLTV.org, ale zagrają różne zespoły o różnych poziomach swojej gry, co również może być niezwykle ciekawe.

BLAST Rising jest przede wszystkim turniejem dla drużyn i składów, które nie mogą rywalizować na wysokim poziomie europejskiego Counter-Strike’a, bo jest on zbyt wysoki, ale już teraz, formacje będą mogły udowodnić swoją wartość, właśnie dzięki nowemu turniejowi i dzięki jego organizatorom.

“Uwielbiamy światową czołówkę CS:GO i umożliwiamy każdej drużynie dołączenie do niej. W tym celu stworzyliśmy kwalifikacje do BLAST Premier, które mają miejsce w różnych częściach Europy. Tworząc BLAST Rising myśleliśmy o zespołach, które nie posiadają na tyle doświadczenia, aby móc zaistnieć wśród najlepszych. Tym formacjom brakowało odpowiedniej przestrzeni do szlifowania swoich umiejętności, dlatego też wyszliśmy z własną inicjatywą. Chcemy, żeby BLAST Rising było platformą, na której zawodnicy i drużyny będą mogły się pokazać i która zapewni im możliwość rozwoju osobistego jak i zespołowego“ – Nicolas Estrup, Director of Product and Experience, BLAST

Organizatorom bardzo zależy na tym, aby na turnieju mogli zagrać zawodnicy, którzy nie mogą rywalizować z najlepszymi zespołami w Europie, czy też na świecie, bowiem poziom gry jest zbyt wysoki, więc chcieli stworzyć nowy projekt, w którym ci mniej doświadczeni zawodnicy mogą zaprezentować swoje umiejętności. Oprócz tych mniej doświadczonych zawodników, w turnieju BLAST Rising zagrają także weterni sceny CS:GO, którzy będą mogli rywalizować ze swoimi, młodszymi przeciwnikami, a także przetestować ich formę. Organizatorzy informują również o tym, że na turnieju zagrają młode talenty, weterani profesjonalnej sceny oraz legendy, tak więc mamy tutaj takie trzy grupy zawodników. 

BLAST Raising będzie niesamowitym przeżyciem dla fanów esportu oraz graczy, którzy wezmą w nim udział. Formuła turnieju jest tak ułożona, by zapewnić wiele emocji już od pierwszych meczów po sam finał. Mieszanka drużyn z różnych poziomów HLTV doda pikanterii i nieco słabsze drużyny będą mogły powalczyć z tymi najlepszymi co może przynieść wiele niespodzianek i zwrotów akcji. Jestem wielce zadowolony z tego, że współorganizujemy turniej wraz z BLAST-em” – Krzysztof Stypułkowski, CO FounderFantasyexpo

BLAST Rising rozpocznie się 4 maja i potrwa do 22 maja, w trakcie tego terminu zostanie rozegranych 48 meczów w formacie BO1, a także siedem serii w formacie BO3. W puli nagród znajduje się 30.000 Euro.

Turniej BLAST Rising to nie tylko gra, ale również i obsada komentatorska. Oprócz angielskiej trasmisji, organizatorzy pozwalają streamerom na całym świecie komentować turniej, co również umożliwi rozwój komentatorów, a także analityków esportowych na świecie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAMD zapowiedziała debiut płyt głównych na chipsecie B550
Następny artykułGametoon Arena – czyli nowy projekt pod szyldem FantasyExpo
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj