BioWare podzieliło się informacjami o grze Anthem

0

BioWare zaprezentowało rozgrywkę w Anthem. Tytuł ten został zapowiedziany rok temu, a teraz studio podzieliło się konkretnymi szczegółami. Potwierdzono sporo rzeczy, które do tej pory wiedzieliśmy. Gra będzie posiadała bardzo duży otwarty świat dla graczy. Baza będzie naszym głównymi miejscem, w którym otrzymujemy zadania, naprawiamy i udoskonalamy swoje kombinezony bojowe.

BioWare chce połączyć tryb jednoosobowy z wieloosobowym. Chodzi o to, że o ile będzie można przejść całą grę samodzielnie. Tak producent zaleca wykonywanie zadań w grupie. Jesteśmy ciekawi takiego połączenia.

Gracze będą spotykali przeróżnych wróg, jak wielkie potwory, kreatury, czy ludzi w egzoszkieletach. Świat jest bardzo brutalny, a ludzkość stoi na najniższym szczeblu łańcucha pokarmowego. Kombinezony Javelin to jedyny sposób na przeżycie w tym środowisku.

Walka będzie bardzo zróżnicowana. Kombinezony będą pozwalały na noszenie różnych broni, ale także dodatkowo doposażenie. Warto zauważyć, że bez problemów będzie się można przemieszczać latając przy użyciu małych plecaków odrzutowych na plecach.

Na koniec warto wspomnieć, że Anthem jest tworzona na silniku Frostbite. I smutna wiadomość – aby gra działała, będzie trzeba mieć stałe łącze. Premiera została zaplanowana na 22 lutego 2019 roku.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments