SCS Software udostępniło dodatek Beyond the Baltic Sea do gry Euro Truck Simulator 2. Tym razem deweloperzy uraczyli nas krajami nadbałtyckimi z regionu Europy Wschodniej. Mowa tutaj o Łotwie, Estonii, Litwie, południową część Finlandii oraz Federację Rosyjską, tym Obwód Kaliningradzki. Twórcy poinformowali, że w grze znalazło się drugie, największe miasto w grze – Petersburg. Łącznie pojawiło się 24 nowych miast.

Dodano także długo wyczekiwane przejścia graniczne. SCS Software przygotowało dla nas całkowicie nowe model budynków. Urealniono również samo przekraczanie granic. Przy podjechaniu do każdej z nich zostaniemy formalnie sprawdzeni. Taka kontrola może potrwać od kilku minut do nawet wielu godzin i dni.

Pojawiły się całkowicie nowe firmy. Pozwoli to na dowożenie wielu towarów. Dodano także 30 doków przeładunkowych.

Dodatek Beyond the Baltic Sea jest naprawdę przeogromny pod wieloma względami. Szkoda tylko, że twórcy tak powoli poszerzają zawartość gry, która w swojej nazwie zawiera całą Europę.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Poprawiono strefy czasowe w Obwodzie Kaliningradzkim i dodatku Beyond the Baltic Sea. […]

trackback

[…] 1.33 do gry Euro Truck Simulator 2. Miała ona za zadanie przygotować grę pod dodatek Beyond the Baltic Sea. Aktualizacja została już dawno rozprowadzona do wszystkich graczy. A co dokładnie w niej […]