Battlefield V przedstawi historię bitew i starć II Wojny Światowej

0

Firma Electronics Arts zaprezentowała grę Battlefield V. Tytuł ten pojawi się w sprzedaży już 19 października 2018 roku. Jak wiele osób przypuszczało, twórcy powrócą do realiów II Wojny Światowej. Chcą po części nawiązać do Battlefield 1942, jednakże pominąć większość rzeczy z tej części. Twórcy postanowili skupić się na lokacjach i historiach, z którymi gracze mogą nie być zbyt dobrze zaznajomieni.

Starcia w trybie wieloosobowym w Battlefield V będą odbywać się na polach, bagnach i mostach, jak również nad kanałami i wśród ruin zniszczonych miast. Na wszystkich frontach będzie okazja do wzięcia udziału w kluczowych, choć nieco zapomnianych bitwach II wojny światowej.

Dobrym tego przykładem jest pierwszy zwiastun, który przedstawia zaciekłe walki w północnej Francji w początkowym okresie konfliktu. W grze będzie można zobaczyć takie charakterystyczne sceny z II wojny światowej, jak desant spadochroniarzy w pobliżu strategicznego mostu. Tym razem jednak będzie to część niemieckiej ofensywy na pozycje Brytyjczyków nad Skaldą, co okaże się później zarzewiem dramatycznych wydarzeń pod Dunkierką.


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.