fbpx
Strona głównaGamingGryBattlefield V przedstawi historię bitew i starć II Wojny Światowej

Battlefield V przedstawi historię bitew i starć II Wojny Światowej

Firma Electronics Arts zaprezentowała grę Battlefield V. Tytuł ten pojawi się w sprzedaży już 19 października 2018 roku. Jak wiele osób przypuszczało, twórcy powrócą do realiów II Wojny Światowej. Chcą po części nawiązać do Battlefield 1942, jednakże pominąć większość rzeczy z tej części. Twórcy postanowili skupić się na lokacjach i historiach, z którymi gracze mogą nie być zbyt dobrze zaznajomieni.

Starcia w trybie wieloosobowym w Battlefield V będą odbywać się na polach, bagnach i mostach, jak również nad kanałami i wśród ruin zniszczonych miast. Na wszystkich frontach będzie okazja do wzięcia udziału w kluczowych, choć nieco zapomnianych bitwach II wojny światowej.

Dobrym tego przykładem jest pierwszy zwiastun, który przedstawia zaciekłe walki w północnej Francji w początkowym okresie konfliktu. W grze będzie można zobaczyć takie charakterystyczne sceny z II wojny światowej, jak desant spadochroniarzy w pobliżu strategicznego mostu. Tym razem jednak będzie to część niemieckiej ofensywy na pozycje Brytyjczyków nad Skaldą, co okaże się później zarzewiem dramatycznych wydarzeń pod Dunkierką.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać