Świetna gra ENCE w pierwszym meczu na PGL Major Stockholm 2021!

0
51
Intel Extreme Masters Cologne 2023
Fot. ESL/Stephanie Lindgren

Doskonała gra międzynarodowego składu ENCE, w którym gra dwóch polskich zawodników: Paweł “Dycha” Dycha oraz Olek “hades” Miśkiewicz w pierwszym meczu na PGL Major Stockholm 2021 przeciwko Brazylijczykom reprezentującym drużynę GODSENT.

Mapą tego meczu był Nuke, na którym podopieczni Eetu “sAwy” Sahy rozpoczęli grę po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową, więc początek jak najbardziej udany, ale bardzo szybko odpowiedziała formacja z Brazylii, wygrywając cztery rundy z rzędu i wychodząc tym samym na prowadzenie 4:1.

W pewnym momencie, sytuacja na mapie się odwróciła. Olek “hades” Miśkiewicz i jego koledzy zaczęli grać zdecydowanie lepiej i odrabiać straty punktowe do swoim oponentów, wygrywając siedem rund z rzędu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla ENCE

Druga połowa lepiej zaczęła się dla Epitacio “TACO” de Melo i jego zespołu, który wygrał rundę pistoletową, a następnie odrobił straty punktowe do swoich rywali i mieliśmy remis, 9:9. Jednak po chwili ponownie dali o sobie znać zawodnicy z Europy, którzy wygrali sześć rund z rzędu, wychodząc tym samym na prowadzenie 15:9. W rezultacie ENCE pokonało GODSENT 16:9.

ENCE vs. GODSENT 16:9

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRozpoczyna się PGL Major Stockholm 2021!
Następny artykułPrzed nami drugi dzień rywalizacji w ramach PGL Major Stockholm 2021
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.