AVM wprowadziło na rynek nowy router: FRITZ!Box 4040. Urządzenie współpracuje z każdym modemem kablowym, DSL i modemem światłowodowym. Umożliwia także dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej (lub sieci mobilnej) 3G lub 4G/LTE i zewnętrznego modemu. Prócz tego potrafi bezproblemowo działać w stniejących już sieciach ethernetowych.

Router posiada bezprzewodowy interfejs AC umożliwiający transfery z prędkością do 866 Mbit/s. Jednocześnie można osiągać do 400 Mbit/s, wykorzystując interfejs N. Nowe urządzenia bezprzewodowe można podłączać bardzo łatwo, za naciśnięciem przycisku WPS. Cztery gigabitowe porty internetowe LAN świetnie sprawdzą się w przypadku szybkich transferów dużej ilości danych.

AVM FRITZ!Box 4040

FRITZ!Box 4040 udostępnia zdjęcia, muzykę i inne pliki w całej sieci. Nawet przy wyłączonym komputerze, urządzenia takie, jak dyski przenośne, czy drukarki mogą być podłączone do sieci przez port USB 3.0/2.0 i zintegrowane z domową infrastrukturą dzięki funkcjom serwera wydruku i multimediów. Usługa MyFRITZ! umożliwia użytkownikom bezpieczny dostęp do sieci domowej z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu.

Użytkownicy otrzymują wraz z nowym FRITZ!Box 4040 pięcioletnią gwarancję, jak również wszechstronne funkcje systemu operacyjnego FRITZ!OS:

  • Bezprzewodowy dostęp dla gości – tzw. hotspot
  • Kontrolę rodzicielską
  • FRITZ!NAS
  • VPN

Webowy interfejs użytkownika dostosowuje się automatycznie do smartfonów i tabletów. FRITZ!Box 4040 jest już w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 399 zł. Strona informacyjna:


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments