AVEZ wygrywa na inaugurację grupy C Eden Arena Malta Vibes.

0
74
avez markos
avez markos

W czwartej edycji turnieju Eden Arena Malta Vibes możemy oglądać aż 4 polskie zespoły, z czego 2 w jednej grupie. Mowa tu o grupie C, w której znajduje się AVEZ oraz HONORIS. Ten pierwszy zespół zaczął swoje zmagania od spotkania z ekipą Singularity. 

Vertigo

Pierwszą oraz jedyną mapą tej rywalizacji było Vertigo, które rozpoczęło się zdecydowanie korzystniej dla przeciwników polskiej drużyny. Duńczycy weszli w mecz dobrze, wygrywając 3 pierwsze rundy. Potem było jednak zupełnie inaczej. Stracili w pełni kontrolę i oddali dominację swoim rywalom. AVEZ na tyle się rozpędziło, że odkąd zaczęli zwyciężać swoje pierwsze rundy na tej mapie to już do końca oddali tylko jeden punkt. Tym samym “ośmiorniczki” odniosły sukces wygrywając wynikiem 16:4. Najbardziej wyróżniającą się postacią można zdecydowanie mianować jednego z polskich graczy. Kacper “Kylar” Walukiewicz zdobył łącznie 21 zabójstw i zanotował rating wysokości 1.54. 

Oby tak dalej

W rozgrywkach możemy śledzić poczynania 4 polskich zespołów. Dotychczas było to Illuminar oraz PACT. Pierwsza z tych ekip uzyskała awans, zaś druga odpadła. Dzisiaj widzimy w akcji AVEZ oraz HONORIS, a już jutro do walki stanie Izako Boars. Patrząc na pierwszą mapę w wykonaniu podopiecznych Jędrzeja “Bogdana” Rokity możemy być pełni optymizmu i czekać na potwierdzenie drugiej rodzimej drużyny, która zagości w fazie play-off. W między czasie HONORIS uległo drużynie CR4ZY, dlatego zawalczy w drabince przegranych.

Oba mecze polskich ekip możemy oglądać już o godzinie 19:00 na jednym z dwóch kanałów EdenEsports.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułHONORIS przegrywa z CR4ZY, AVEZ pokonuje Singularity w fazie grupowej Eden Arena: Malta Vibes Cup
Następny artykułHONORIS pokonuje Team Singularity w drugim meczu Eden Arena: Malta Vibes Cup 4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj