AVANGAR wygrywa BLAST Pro Series: Moscow 2019. Bardzo dobra gra zespołu z Kazachstanu

0
BLAST Pro Series: Moscow 2019
Fot. BLAST Pro Series: Moscow 2019

Turniej BLAST Pro Series: Moscow 2019 wygrał zespół z Kazachstanu – Avangar. Jednak trzeba podkreślić fakt, że to drugi mecz finałowy, w którym zagrała formacja Daurena „Adrena” Kystaubayeva.

Chociaż początek turnieju nie był tak dobry dla Kazachów, którzy którzy już w pierwszym meczu musieli uznać wyższość swoich rywali ze Szwecji – Ninjas In Pyjamas, a następnie przegrali z Forze.

Lepiej zaprezentowali się w trzecim meczu, wygrywając z ukraińską formacją prowadzoną przez Danyla „Zeusa” Teslenkę – Natus Vincere. Następne dwie rundy również należały do podopiecznych Dastana „Dastana” Akbaeva.

W finale BLAST Pro Series: Moscow 2019 pokonali 2:1 rosyjski zespół ForZe, tak więc to był na pewno udany rewanż za pierwszy mecz.

Pewność siebie po Majorze

Avangar już na Majorze w stolicy Niemiec – Berlinie pokazało, że ich forma jest bardzo dobra, awansując do fazy play-off, a tam pokonując takie drużyny jak francuski Team Vitality w ćwierćfinale, natomiast w półfinale wygrali z australijską formacją Renegades. Widać u nich pewność siebie, następnym turniejem dla podopiecznych Dastana „Dastana” Akbaeva będzie Games Clash Masters 2019 w Gdynii.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments